به وب سایت مرکز خدمات الکترونیک نیابت خوش آمدید

مرکز خدمات الکترونیک نیابت ارائه دهنده خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی به منظور رفاه حال بیمه شدگان و حذف کامل مراجعات حضوری به کارگزاری ها و شعب و متمرکز نمودن خدمات خود، اقدام به راه اندازی مرکز تماس خدمات الکترونیک نیابت نموده است. جهت دریافت خدمات غیرحضوری با شماره 03191009091 تماس حاصل فرمایید.

مرکز تماس نیابت چیست؟

از طریق  این مرکز بیمه شده می تواند پس از تماس با شماره 03191009091 و انتخاب داخلی مورد نظر، نسبت به ثبت درخواست اقدام نموده و تمامی مراحل ثبت و پردازش درخواست به صورت مکانیزه و کاملا هوشمند بدون دخالت اپراتور انجام خواهد شد.

مرکز تماس پیاده سازی شده به منظور ارائه خدمت به بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی دارای چندین کانال جهت هدایت شخص تماس گیرنده می باشد که بعد از تماس با شماره 03191009091 و اتصال، به یک صف هوشمند منتقل می شود که بهترین پاسخ را از کارشناسان در کمترین زمان دریافت می کند. بنابراین موجب رضایت شخص تماس گیرنده از تماس می‌شود.

شایان ذکر است که مرکز تماس نیابت قابلیت دریافت و ارسال همزمان انواع تماس را داراست:

  • تماس ورودی به منظور دریافت درخواست بیمه شدگان و گفتگو دو طرفه با فرد تماس گیرنده
  • قابلیت دریافت و ثبت اطلاعات کاملا مکانیزه و هوشمند از طریق تلفن گویا

چرا مرکز خدمات الکترونیک نیابت؟

در این مرکز بیمه شده می تواند پس از تماس و انتخاب داخلی مورد نظر، نسبت به ثبت درخواست به صورت غیرحضوری اقدام نموده و تمامی مراحل ثبت و پردازش درخواست به صورت مکانیزه و کاملا هوشمند بدون دخالت اپراتور انجام خواهد شد. از جمله امکانات این مرکز می توان به موارد زیر اشاره نمود.
  • صدور فیش حقوقی و احکام مستمری بگیرانمستمری بگیران ارجمند بدون نیاز به خروج از منزل و اتلاف وقت تنها با تماس با نیابت می توانند فیش حقوقی و یا حکم مستمری خود را دریافت کنند.
  • تعویض غیرحضوری دفترچه بیمهبدون نیاز به نگرانی جهت معطلی در صف های طولانی، نیابت به عنوان نایب شما دفترچه بیمه جدید را به دستتان می رساند
  • صدور و اعلام سوابق بیمه شدگاندر صورت نیاز به سابقه بیمه، با نیابت به راحتی و بدون نگرانی سابقه بیمه گرفته و درب منزل آن را تحویل بگیرید
  • صدور فیش حق بیمهنیابت آماده ارسال کلیه فیش های حق بیمه اختیاری، مشاغل آزاد، رانندگان، کارگران ساختمانی، قالیبافان، زنبورداران و… می باشد